Titles you rated
ElysiumRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The AviatorRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0