Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0