Series
Ratings
11
ChernobylRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0