Movies
Ratings
164
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 1.5
NeighborsRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 4.0