Titles you rated
Lily FeverRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0