Titles you rated
Independence DayRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
No EscapeRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 2.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0