Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5