Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 3.0
Against the SunRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0