Movies
Ratings
161
PrometheusRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
KidnapRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.0