Series
Ratings
125
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0