Titles you rated
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 3.5
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.5- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Free and Easy: The Rookie Densuke Hamasaki Season 2Rated ★ 4.0
A Sister's All You NeedRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 4.0- Shirato Osamu No JikenboRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 5.0
RikuohRated ★ 5.0