Series
Ratings
53
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The English GameRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 3.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0