Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0