Movies
Ratings
103
Radio StarRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0