Titles you rated
From Five To NineRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
49 DaysRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High KickRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0