Series
Ratings
59
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
A Very English ScandalRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5