Movies
Ratings
177
LoganRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5