Movies
Ratings
581
Die HardRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The JackalRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Mercury RisingRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
The Whole Nine YardsRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Planet TerrorRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5