Movies
Ratings
346
Black HouseRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 0.5
GodzillaRated ★ 2.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 1.0
BatmanRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5