Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 1.5
SecretRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0