Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0