Titles you rated
Man from the EquatorRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0