Series
Ratings
67
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Record of RagnarokRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5