Movies
Ratings
1011
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 2.5
DetroitRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The Island of CatsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.5
Killing Them SoftlyRated ★ 3.0
By the SeaRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 3.0- Homo ExamineRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0