Series
Ratings
20
Why Women KillRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
The PacificRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0