Series
Ratings
11
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0