Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
RealRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0