Movies
Ratings
702
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
SignsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.5
Killing Them SoftlyRated ★ 4.0- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0