Movies
Ratings
45
Black PantherRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0