Titles you rated
High KickRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0