Movies
Ratings
48
HerRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0