Movies
Ratings
522
Past LivesRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0