Series
Ratings
242
All the Light We Cannot SeeRated ★ 5.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Sweet Magnolias Season 3Rated ★ 3.5
Sweet MagnoliasRated ★ 3.5
Outlander Season 7Rated ★ 5.0
Outlander Season 6Rated ★ 4.0
Sweet MagnoliasRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5- On My BlockRated ★ 3.5
On My BlockRated ★ 3.5
On My BlockRated ★ 3.5
On My BlockRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5