Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5