Series
Ratings
29
Produce 48Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- M&MRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- The Hour Season 2Rated ★ 5.0
The HourRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5