Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0