Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0