Series
Ratings
24
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0