Series
Ratings
306- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 1.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
HwajungRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0