Series
Ratings
11 Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0 Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
 Flower of EvilRated ★ 4.0 Flower of EvilRated ★ 4.0
 IRISRated ★ 3.5 IRISRated ★ 3.5
 Reborn RichRated ★ 3.5 Reborn RichRated ★ 3.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 Queen of TearsRated ★ 2.5 Queen of TearsRated ★ 2.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5