Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5