Movies
Ratings
50
Black PantherRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
UsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0