Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0