Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0