Series
Ratings
67
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
BloodRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0