Movies
Ratings
332
ElementalRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0