Movies
Ratings
18
Suicide SquadRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5