Movies
Ratings
726
La La LandRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
JawsRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 2.0
The Anthem of the HeartRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 1.0
Tango & CashRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 1.5
StardustRated ★ 2.0
The American PresidentRated ★ 1.5
WarcraftRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 1.5
Getting Any?Rated ★ 2.0
ZoolanderRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.0