Titles you rated
The Land of the SonsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
Money MonsterRated ★ 4.5
The Great HypnotistRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0- Bad MovieRated ★ 0.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Eternal EmpireRated ★ 2.0
The AccountantRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Billionaire Boys ClubRated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0