Movies
Ratings
134
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Mr. RightRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0